Офіційний брокер авто аукціону IAA в Україні, і сертифікований дилер Copart, Manheim.
INSURANCE AUTO AUCTION (IAA) - одна з найбільших автомобільних аукціонних компаній в Північній Америці, яка об'єднує продавців та покупців автомобілів. Компанія була заснована в 1982 році і налічує 5 офісів. За десятиліття кількість місць розташування збільшилася і поширилося на всі 50 штатів США.


IAA спеціалізується на продажу страхових, автомобільних, фінансових і благодійних транспортних засобів багатьом іншим компаніям.


Ви можете знайти автомобілі для продажу на місцевому ринку, але ваш вибір обмежений. Список авто, представлених на автомобільних аукціонах IAA, оновлюється щодня.


Корпорація IAA в партнерстві з IAA Motors надає споживачам можливість відчути справжні переваги аукціону IAA. IAA продає на аукціонах США більше 2,5 мільйонів автомобілів на рік.


Компанії IAA були запущені в 2003 році в Грузії, потім у Вірменії та Україні. Навчені досвідчені фахівці компанії допоможуть вам знайти підходящу en за розумною ціною, як організувати внутрішні, морські перевезення, страхування та митне оформлення.


Використання транспорту життєво важливо у всьому світі. Зростає кількість людей, які мають можливість купувати автомобілі на вторинному ринку. IAA motors поставляє автомобілі вторинного ринку в різні країни світу. Попит на ці автомобілі є, тому що ремонт автомобілів в США дуже дорогий. Однак в країнах-постачальниках ці автомобілі можна відремонтувати, щоб споживач міг безпечно експлуатувати їх протягом тривалого часу.

Фахівці «IAA Motors», застосовуючи свій досвід і знання в даній сфері, надають послуги високої якості, проявляючи індивідуальний підхід до кожного покупця.

team